Anët pozitive të izolimit/ Ermal Fejzullahu tregon nga çfarë ka hequr dorë: Po ndihem më i shëndetshëm

Anët pozitive të izolimit/ Ermal Fejzullahu tregon nga çfarë ka hequr dorë: Po ndihem më i shëndetshëm

Këngëtari i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu në një lidhje direkte në emisionin ‘E diell’ tregoi për jetën në izolim dhe anën pozitive të këtyre ditëve.

I pyetur nga moderatori se nga çfarë ka hequr dorë pas kësaj pandemie ai u përgjigj: Kam hequr dorë nga alkooli, nuk kam pirë asnjë gotë verë këto ditë, dhe për këtë arsye po ndihem më i shëndetshëm.

Këngëtari u shpreh se edhe pse i ka munguar puna dhe publiku ka shijuar në maksimum kohën me familjen e tij. Ai  tregoi se izolimi ka dhe anët pozitive, pasi këngëtari përpos se është bërë më ‘i devotshëm’ në rregullimin e disa pajisjeve apo orendive shtëpiake, ka hequr dhe dorë nga alkooli.

TAGS