Anwar Hadid nuk e ka problem, puth Dua Lipën në publik

Anwar Hadid nuk e ka problem, puth Dua Lipën në publik
17:37 | 16 Shtator 2019

Anwar Hadid dhe Dua Lipa ‘kokë e këmbë’ të dashuruar.

Që nga lidhja me Dua Lipën edhe Anwar Hadid është bërë pjesë e shpubizit. Modeli sapo ka publikuar një fotografi me këngëtaren shqiptare në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e tij në Instagram vëllai i modeleve Gigi dhe Bella Hadid ka ndarë një imazh duke u puthur me Duan në publik dhe këtë e bën pa e vrarë fare mendjen.

Dua dhe Anwar kanë marrë një vendim të rëndësishëm në jetën e tyre, dyshja shumë shpejt do fillojnë të bashkëjetojnë në New York. /Lajmi.net/

TAGS