Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër 

Anxhelina pozon me këmbë të hapura dhe fustan super të shkurtër 
Tash esht Koha
20:45 | 11 Shtator 2019

Foto: Instagram

Anxhelina Hadërgjonaj duket joshëse në fotot e reja.

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e ka dëshmuar se i ka në qejf fotografitë, shkruan lajmi.net.

Kjo vihet re pasi shpesh realizon nga ato profesionale dhe duket si një modele e vërtetë derisa merr poza para aparatit.

Para disa minutash ajo i ka publikuar disa imazhe të reja në të cilat shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër i cili ia vë në pah linjat trupore.

Anxhelina nuk është se ka publikuar së fundmi ndonjë këngë të re por publiku e përcjell në rrjete sociale dhe e përkrah vazhdimisht./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS