Apple lanson kufjet e reja, ja sa kushtojnë

Apple lanson kufjet e reja, ja sa kushtojnë

Apple ka lansuar kufjet e shumëpritura të AirPods Pro që bëjnë eliminimin e zhurmës dhe funksionalitetin gjithëpërfshirës të tingullit.

Përdoruesit mund të zgjedhin nga tre madhësi të ndryshme për një përshtatje më të personalizuar. Pajisja është aq fleksibile, sa që përputhet me konturet e secilit vesh individual, transmeton lajmi.net.

AirPods Pro mund të porositen në faqen e internetit të gjigantit të teknologjisë për 249 dollarë – gati 60 dollarë më shumë se paraardhësi i tij.

AirPods Pro janë në dispozicion për t’u porositur në uebsajt të Apple-it dhe aplikacionin Apple Store duke filluar nga sot.

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-7623769/Apple-fans-say-new-AirPods-Pro-looks-like-Pok-mon-Bellsprout-silicon-tips.html?ico=embedded

TAGS