Arbana fotografohet me bikini në ditët e fundit të shtatzënisë

Arbana fotografohet me bikini në ditët e fundit të shtatzënisë

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë.Për të gjithë ata të cilët janë kureshtarë të shohin se si moderatorja duket në ditët e fundit të shtatzënisë, ‘Panorama Plus’ ka siguruar disa foto, ku moderatorja shfaqet në pushime pranë famijes së saj.

Moderatorja ka qenë mjaft aktive me udhëtime të shpeshta gjatë sezonit të verës, ku ka ndarë dhe foto apo video në rrjetet sociale.  Kujtojmë se Arbana do të rikthehet në ekran në janar, me programin “Dua të të bëj të lumtur”.

TAGS