Arbana Osmani në ditët e fundit të shtatzanisë/ Prezantuesja sheh barkun, por bën batuta me gjoksin

Arbana Osmani në ditët e fundit të shtatzanisë/ Prezantuesja sheh barkun, por bën batuta me gjoksin

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzanisë dhe duket se ajo vijon të shijojë ditët e verës, ndonëse larg bregdetit. Nga rrjetet sociale ajo ka treguar se si shpesh herë ka kaluar drekën jashtë me mikeshën e saj, Xhemi Shehun.Dy moderatoret kanë publikuar një foto nga restoranti ku kanë qenë duke drekuar, por ajo që na ra në sy ishte dekolteja e Arbanës.  “Kujdes: Objektet mund të duken më të mëdha se sa janë në të vërtetë”, shkruan Arbana. Mesa duket prezantuesja na fsheh barkun e rrumbullakosur, por jo gjoksin e rritur nga shtatzënia.

TAGS