Arbana Osmani publikon foton, ndjekësit i zbulojnë menjëherë “sekretin”

Arbana Osmani publikon foton, ndjekësit i zbulojnë menjëherë “sekretin”

Arbana Osmani është në ditët e fundit të shtatzaninë, ku do të sjellë në jetë djalin e saj të dytë. Moderatorja duket se shumicën e kohës gjatë këtij sezoni veror e ka kaluar në shtëpi, apo ka zgjedhur të pushojë në vende malore.Në rrjetet sociale ajo ka postuar një foto nga Borshi, dhe menjëherë fansat i kanë zbuluar se bëhet fjalë për një foto të vitit të shkuar. “Nuk është foto e vjetër kjo?Nuk i shpëton gjë syrit të ndjekësve.”-ka shkruar një fanse e saj. “Nuk ju shpëton gjë juve. S’mund të ishin ndryshe ndjekësit e mi”- ia ka kthyer Arbana.

TAGS