Arbana Osmani tregon planet për të ardhmen: Do të hap një…

Arbana Osmani tregon planet për të ardhmen: Do të hap një…

Moderatorja e dashur për publikun Arbana Osmani krahas televizionit ka treguar dhe pasionin e saj për gatimin, ndërsa ka publikuar dhe dy libra gatimesh.Së fundmi, moderatorja ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit e saj në ‘Instagram’ ku është pyetur: “Pse nuk hap një restorant?”. Ndërsa Arbana ka zbuluar se kjo është në planet e saj në të ardhmen.

” Do ta hap sapo të jem pak më e lirë nga punët”, ka shkruar Arbana.

Mbetet për t’u parë nëse moderatorja do t’i përkushtohet biznesit të saj me kohë të plotë dhe do të heqë dorë nga televizioni apo do t’i menaxhojë të dyja njëohësisht.

TAGS