Arbenitën e kemi parë joshëse por asnjëherë më shumë se kaq, Fero është me fat

Arbenitën e kemi parë joshëse por asnjëherë më shumë se kaq, Fero është me fat
19:43 | 12 Qershor 2019

Arbenita Ismjali ka treguar gjoksin në foton e fundit.

Reperi Fero dhe e dashura e tij, modelja Arbenita Ismajli, janë ndër emrat e njohur që kohëve të fundit kanë qenë ndër më të komentuarit, shkruan lajmi.net.

Lidhja e tyre, e më pas pjesëmarrja e saj në klipin e reperit kanë bërë bujë. Mirëpo përveç këtyre edhe pozat joshëse të Arbenitës nuk kanë kaluar pa vëmendje.

Por asnjëherë nuk është shfaqur aq joshëse sa në foton e fundit. Arbenita e ka publikuar në Instastory një imazh bardh e zi në të cilin shihet me bikini dhe ka vënë në pah gjoksin./Lajmi.net/

TAGS