Ardian Bujupi ua prezanton fansave veturën e tij luksoze

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi, është i pëlqyer nga mijëra fansa për muzikën e tij.

Ai është çdo verë aktiv me këngë të reja e koncerte të shumta.

Edhe vera e 2018-s, ka qenë me shumë angazhime për të, kjo pasi Bujupi ka qenë i ftuar për të performuar në shumë vende para fansave të tij.

Lexo po ashtu:

Të ardhurat e mira nga muzika ia mundësojnë këngëtarit që të bëjë një jetë të mirë dhe luksoze.

Ai së fundmi, ka vendosur që për fansat të prezantojë veturën e tij luksoze të tipit ‘Mercedes’.

Në mbishkrimin e fotografisë, ai i falënderon fansat që i dhuruan 50 milionë klikime për hitin “Çika çika”, këngë të cilën e soli në bashkëpunim me Xhensila Myrtezajn.

“50 shikime në Youtube, ne jemi duke thyer rekord për dy vjet. Ku jeni tani? #cikacika #12muaj”, ka shkruar Ardina Bujupi në Instagram.

Ndërkohë, fansat e kanë uruar për suksesin dhe veturën e tij të re. /Telegrafi/

TAGS