Ariana Fejzullahu publikon portretin familjar me fëmijën e porsalindur

Ariana Fejzullahu publikon portretin familjar me fëmijën e porsalindur
16:09 | 2 Tetor 2019

Foto: Instagram

Ariana Fejzullahu e ka publikuar portretin e bukur familjar.

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu, janë bërë së fundmi prindër për herë të katërt, shkruan lajmi.net.

Në jetë ka ardhur vajza e cila ua ka kompletuar familjen. Çifti duken të lumtur pranë fëmijëve të tyre në portretin e bukur familjar që Ariana e ka publikuar në Instagram.

“Pasuria me e madhe qe une kam eshte familja ime 🙏🏻!”, ka shkruar ajo pranë postimit./Lajmi.net/

TAGS