Ariana Grande, Miley Cyrus dhe Lana Del Rey publikojnë klipin e “Don’t Call Me Angel”

Ariana Grande, Miley Cyrus dhe Lana Del Rey publikojnë klipin e “Don’t Call Me Angel”
18:44 | 20 Shtator 2019

Tri artistet e njohura sollën hitin e ri.

Ariana Grande, Miley Cyrus dhe Lana Del Rey kanë bashkuar forcat për projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Tri artistet sollën fillimisht këngën vetëm në versionin audio, ndërsa tani ia shoqëruan edhe videoklipin.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën me titull “Don’t Call Me Angel”, këngë kjo e realizuar me një klip shumë të veçantë. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS