Arilena apo Elvana? Kida tregon se cila sipas saj e kishte këngën më të mirë

Arilena apo Elvana? Kida tregon se cila sipas saj e kishte këngën më të mirë
Tash esht Koha
21:01 | 27 Dhjetor 2019

Kida ka folur lidhur me këngët e Arilenës dhe Elvanës në “Fest ’58”.

Kida i është përgjigjur pyetjeve të Olti Currit në Instagram, i cili e pyeti për cfarëdo që ishte i interesuar, shkruan lajmi.net.

Në mesin e shumë pyetjeve, ai nuk e la pa përmendur edhe “Festivalin e Këngës”, saktësisht Arilenën dhe Elvanën.

“Të dyja janë artiste shumë të mira”, tha Kida.

Por, kur u pyet se nëse do të ishte pjesë e jurisë cilën prej tyre do ta zgjidhte fituese, ajo tha se kënga e Elvana Gjatës ishte tipike për “Eurovision”, por tha se i pëlqeu edhe kënga e Arilenës. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS