Arilena Ara na thotë ‘mirëmëngjes’ me këtë video, shfaqet komplet natyrale

Arilena Ara na thotë ‘mirëmëngjes’ me këtë video, shfaqet komplet natyrale
18:20 | 12 Qershor 2019

Arilena Ara është shfaqur komplet natyrale në postimin e fundit.

Këngëtarja Arilena Ara, është aktive në Instagram dhe nuk e ka problem publikimin e fotografive në të cilat shfaqet e pa grimuar, shkruan lajmi.net.

Njësoj së fundmi në një video të postuar me të cilën na tha ‘mirëmëngjesi’.

Në videon e postuar Arilena duket krejtësisht natyrale, pa grim dhe rrezet e diellit po i bien në fytyrë. Shihet se Arilena po e shikon në maksimum këtë pamje./Lajmi.net/

TAGS