Armendi pas finales së “Kënga Magjike”: Nuk duhet të merren parasysh votat e publikut

Armendi pas finales së “Kënga Magjike”: Nuk duhet të merren parasysh votat e publikut
Tash esht Koha
18:29 | 8 Dhjetor 2019

Armend Rexhepagiqi ka folur pas finales së “Kënga Magjike”.

Pas finales së “Kënga Magjike”, në E diela shqiptare juria dhe këngëtarët janë bërë bashkë për të folur lidhur me votat dhe fituesit, shkruan lajmi.net.

Ishte Armend Rexhepagiqi ai i cili votat e publikut mendon se nuk duhet të merren parasysh pasi që numri është shumë i vogël dhe mund të manipulohen votat.

Kujtojmë se fituesja e çmimit kryesor u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS