Armina Mevlani poston foto me bikini, por fotoshopon belin

Armina Mevlani poston foto me bikini, por fotoshopon belin
Tash esht Koha

Armina Mevlanit i mungon vera. Prej më shumë sesa një muaji në karantinë, blogerja herë pas here ka postuar foto nga udhëtimet e saj. Ashtu ka ndodhur dhe pasditen e sotme, ku  në Instagram ajo ka shpërndarë një foto buzë deti, ku shfaqet me bikini.

93872752_239353283933793_4492427472540794880_n

“Më mungon vera”, ka shkruar bukuroshja, teksa ka marrë komplimenta pa fund nga ndjekësit e shumtë që ka. E njohur për format e saj, duket se këtë herë Armina “ka zhgënjyer” me përpunimin e fotos. Ashtu si shihet, nëse e zmadhojmë pak foton, shohim se ajo është e përpunuar tek pjesa e belit. Mesa duket edhe modelja, ashtu si shumica e vajzave ka nevojë ti punojë pak fotot përpara se ti postojë.

Tash esht Koha
TAGS