Aromë festash në shtëpinë e Teuta Krasniqit

Aromë festash në shtëpinë e Teuta Krasniqit
23:00 | 12 Dhjetor 2019

Teuta Krasniqi ka treguar se si e ka dekoruar shtëpinë për fundvit.

Ashtu sikurse shumë të tjerë, edhe Teuta Krasniqi e ka dekoruar shtëpinë për festat e fundvitit, shkruan lajmi.net.

Aktorja ka publikuar një fotografi në InstaStory, me të cilën tregon se si e stolisën bredhin.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”, është mbishkrimi që ajo ia ka lënë këtij imazhi të bukur, nga ambienti i ngrohtë i shtëpisë.

Për ndryshe, Teuta Krasniqi është e martuar me Adonis Morinën dhe ka dy vajza, Tarën dhe Kaian. /Lajmi.net/

TAGS