Arrestohet një i dyshuar në Trepçë pasi sulmoi mbikëqyrësin e tij

Arrestohet një i dyshuar në Trepçë pasi sulmoi mbikëqyrësin e tij
Tash esht Koha

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një të dyshuar në Trepçë, pasi që i njëjti në vendin e punës ka sulmuar fizikisht mbikëqyrësin e tij viktimën mashkull.

Sipas njoftimit policor me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt./Telegrafi/

Tash esht Koha
TAGS