Art Abazi duet me Mc Kreshën?

Art Abazi duet me Mc Kreshën?
15:45 | 13 Shtator 2019

Art Abazi ka paralajmëruar një bashkëpunim me Mc Kreshën.

Shumë lehtë mund t’i shohim në një duet Mc Kreshën dhe Art Abazin, një bashkëpunim i tillë është përmendur edhe kohë më parë por nuk ishte finalizuar, shkruan lajmi.net.

Tani përmes një postimi të bërë në Instastory, Arti ka nxitur edhe më shumë thashethemet veçmas me mbishkrimin e lënë duke thënë se “diçka poo…”.

Arti ka kohë pa publikuar ndonjë gjë mbetet të shihet se çka do sjellin me reperin nga Mitrovica i cili ka qenë mjaft aktiv edhe këtë verë. /Lajmi.net/

TAGS