Arta Bajrami: Unë votova për të mirën e vendit tim

Arta Bajrami: Unë votova për të mirën e vendit tim
15:53 | 6 Tetor 2019

Foto: Instagram

Arta Bajrami ka treguar se e ka kryer obligimin e saj qytetar.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, e ka kryer po ashtu obligimin e saj qytetar, ka votuar, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka publikuar një foto në Instagram pranë të cilës ka treguar se ka votuar për të mirën e vendit dhe i ka ftuar edhe të tjerët që të dalin e të votojnë.

“Un Votova për të mirën e vendit tim #votoedheti ?✌❤”, ka shkruar Arta pranë postimit./Lajmi.net/

TAGS