Artisti i njohur i ‘zhytur’ në borxhe, detyrohet të shesë makinat

Artisti i njohur i ‘zhytur’ në borxhe, detyrohet të shesë makinat
13:13 | 26 Korrik 2019

Flitet për një borxh mbi dy milion euro.

William Levy është zhytur në borxhe për të cilat nuk ka as burim të të ardhurave që t’i mbuloj, shkruan Msn, transmeton lajmi.net.

Edhe pse një kohë ishte aktori më me nam latin tani ai është i pa punë dhe kjo ka shtyrë të shesë të gjitha makinat dhe vilat luksoze që të mbyll një pjesë të borxheve.

Thuhet se Levy ka një borxh rreth dy milion euro të pa paguara që nga viti 2017, e kjo situatë vetëm po vështirësohet për aktorin pasi ai ka vite që nuk ka nënshkruar kontratë me ndonjë televizion. /Lajmi.net/

TAGS