Astana – Man Utd, formacionet zyrtare

Astana – Man Utd, formacionet zyrtare
Tash esht Koha
15:45 | 28 Nentor 2019

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes së Ligës së Evropës mes Astana dhe Manchester United.

‘Djajtë e Kuq’ janë mysafir të skuadrës nga Kazakistani në kuadër të grupit L në Ligën e Evropës.

Skuadra e Solskjaer ka nevojë për fitore, për të siguruar vendin e parë në grup.

Formacionet zyrtare:

/Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS