Atletico Madrid 0:0 Real Madrid – notat e lojtarëve

Atletico Madrid 0:0 Real Madrid – notat e lojtarëve
23:03 | 28 Shtator 2019

Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë luajtur baras në ‘Wanda Metropolitano’.

Derbi lokal i Madridit është mbyllur pa fitues, me rezultatin 0:0, raporton lajmi.net.

Në një ndeshje ku nuk munguan rastet, shkëlqyen portierët e të dy skuadrave, sidomos Jan Oblak.

Paraqitje të mirë patën edhe dy qendër mbrojtësit e Atletico, Savic dhe Gimenez.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e lojtarëve për këtë ndeshje, sipas ‘WhoScored’. /Lajmi.net/

TAGS