Aurela Hoxha pozon në vaskë

Aurela Hoxha pozon në vaskë
Tash esht Koha
22:29 | 25 Shtator 2019

Foto: Instagram

Aurela Hoxha ka ardhur me pozë të re.

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, njihet për fotot e saj në të cilat shfaqet provokative, shkruan lajmi.net.

Mirëpo kësaj radhe është shfaqur atraktive jo me bikini por me fustan elegant dhe foton e ka realizuar në vaskë.

Ky imazh i realizuar duket tejet artistik ndërsa komentet pozitive të ndjekësve nuk kanë munguar./Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS