Ava Max bën ndryshimin e papritur

Ava Max bën ndryshimin e papritur
Tash esht Koha
16:28 | 18 Nentor 2019

Ava Max ka habitur publikun me ndryshimin e bërë.

Jemi mësuar ta shohim Ava Max si bjonde dhe tani me ndryshimin e bërë në pamjen e saj shqiptarja ka lënë ‘gojë hapur’ të gjithë, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka ndarë disa imazhe me ndjekësit e saj në Instagram, ku shihet të ketë ngjyrosur flokët e saj ngjyrë të zezë një ndryshim drastik kjo nga Ava, por që ka lënë fansat e kënaqur edhe me këtë paraqitje.

Sa i përket muzikës, kënga e fundit nga Max titullohet ‘Freaking me out’ dhe brenda tre javëve ka arritur të numëroj mbi tre milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS