Azem Lukaj sjell baladën e re “Pa fat” (Video)

Azem Lukaj sjell baladën e re “Pa fat” (Video)

Këngëtari Azem Lukaj ka prezantuar së fundmi projektin e tij më të ri muzikor.

“Pa fat” mban titullin kënga e tij e re e zhanrit baladë, e cila është punuar nga Valon Biba.

I njëjti ka shkruar edhe vargjet e tekstit, ndërsa orkestrimi është realizuar në bashkëpunim me Hekuranin.

Lexo po ashtu:

Me një klip interesant, me atmosferë dimërore dhe mjaft melankolike, këngëtari Lukaj solli një performancë interesantet të këngës së tij.

Klipi “Pa fat” është realizuar nga AN Production. /Telegrafi/