‘Azra’ po martohet me aktorin e njohur?

‘Azra’ po martohet me aktorin e njohur?

Mediat turke kanë zbuluar lidhjen e re të aktores Alina Boz.

Karrierën si aktore e nisi herët dhe ani pse e re në moshë ajo ka arritur t’ua rrëmbejë të gjithëve zemrat me disa nga rolet e saj, shkruan lajmi.net.

Alina Boz e cila në telenovelen “Mos ma lësho dorën” ka rolin e Azrës, jashtë serialit është emër shumë i komentuar për lidhjes me meshkujt.

Tani mediat turke kanë bërë të ditur se e ka nisur një lidhje dashurie me aktorin e mirënjohur, Mithat Can Ozer me të cilin edhe thuhet se është parë shpesh bashkë.

E pyetur se a e ka në plan martesën në një të ardhshme të afërt ajo është përgjigjur se dëshiron që jeta e saj private të rrijë sa më larg mediave dhe publikut./Lajmi.net/

TAGS