Babai me vajzat vjedhin një televizor në një market

Policia e Kosovës pas një pune operative ka identifikuar dhe lokalizuar të dyshuarin, i cili së bashku me dy vajzat e tij në moshë të mitur në një market kishte vjedhë një televizor dhe e kishte quar në shtëpi,

Rasti ka ndodhur të hënën në Pejë, në ora 21:00.

Nga i dyshuari është konfiskuar televizori dhe i është kthyer pronarit, ndërsa pas intervistimit i dyshuari me vendim të Prokurorit, është dërguar në qendrën e mbajtjes. /Telegrafi/

Foto Ilustrim

TAGS