Baby G dhe modelja shqiptare zbaviten në klube nate së bashku

Baby G dhe modelja shqiptare zbaviten në klube nate së bashku
18:57 | 17 Nentor 2019

Baby G ka publikuar disa imazhe nga mbrëmja.

Ndonëse jo me muzikë, Baby G mundohet të rri afër me fansat e saj me anë të postimeve që ajo bën në rrjete sociale ku është mjaft aktive, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundmi ka publikuar disa video dhe imazhe nga mbrëmja e së shtunës ku është takuar me Roza Latin dhe modelen Vildane Zenelin me të cilat ka vazhduar mbrëmjen.

Ndryshe, kënga e fundit e saj është ‘Pretty gangster’ të cilën e kishte bashkëpunim me Lim Hotin, por fshiu nga portalet digjitale pas ndarjes me të. /Lajmi.net/

TAGS