Bale rikthehet në shtëpi

Bale rikthehet në shtëpi

Bale rikthehet në shtëpi, Totenhemi prezanton edhe lojtarin tjetër të ardhur nga Real Madridi.

Totenhem ka prezantuar sot, Serxhio Reguilon dhe Gareth Bale. Si mbrojtësi ashtu edhe sulmuesi kanë ardhur nga Real Madridi.

Reguilon ka nënshkruar një kontratë 5-vjeçare me Totenhemin.

Mbrojtësi u largua nga Real Madridit për shkak se në pozicionin e tij nuk kishte vend, pasi Mendi dhe Marselo janë zgjedhjet e para të trajnerit Zidan. Ndërkohë që për Bejlin është një rikthim në shtëpi, pasi ka luajtur më parë për Totenhemin.