Bale te Bayern Munich? Reagon agjenti i lojtarit

Bale te Bayern Munich? Reagon agjenti i lojtarit

19:31 |

Bayern Munich nuk janë të interesuar për nënshkrimin e Gareth Bale.

Ylli uellsian ka humbur besimin e trajnerit Zinedine Zidane, dhe po i kërkohet largimi nga ‘Santiago Bernabeu’.

Zërat për të ardhmen e tij janë rritur shumë kohëve të fundit, me Bayern Munich që është përfshirë në këto spekulime.

I ngjajshëm

Por, këto pretendime i ka hedhur poshtë agjenti i lojtarit, Jonathan Barnett.

Siç raporton ESPN, Jonathan Barnet ka thënë se zërat për interesimin e Bayern Munich nuk janë të vërtetë.

Gareth Bale ka kontratë me Real Madridin deri më 30 qershor të vitit 2022./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

19:31 |

TAGS