Barbana zgjedh mes Elvanës dhe Dafinës, kjo është përgjigja e saj

Barbana zgjedh mes Elvanës dhe Dafinës, kjo është përgjigja e saj
16:30 | 8 Tetor 2019

Barbana u vu në siklet kur u detyrua të zgjedh mes Elvanës dhe Dafinës.

Barbana Dini ishte e ftuar në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage” të premten që e kemi lënë pas, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kishte për detyrë të zgjedhte mes emrave të njohur të estradës, mes tyre edhe miq të mirë të saj.

Para saj, Barbana kishte para saj Elvana Gjatën dhe Dafina Zeqirin, me këtë rast dha si opsion njërën prej tyre.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, nga minuta 0:26 mund ta kuptoni përgjigjen e Barbanës. /Lajmi.net/

[embedded content]

TAGS