Barella shënon gol të çmendur, Interi përmbys gjithçka

Inter
ka përmbysur rezultatin në “Giuseppe Meazza” dhe është duke e mposhtur 2-1
Hellas Veronën.

Ishte mesfushori, Nicolo Barella, ai që shënoi një gol të bukur në minutën e 83-të, për ta kaluar Interin në epërsi, që përmbysi rezultatin prej 0-1, raporton Gazeta Express.

MEDIAL.mk