Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’

Bashkëshortja e Granit Xhakës e pranishme në tribuna për ‘Lojën e yjeve’
Tash esht Koha
19:36 | 15 Qershor 2019

Edhe Leonita Xhaka është në tribuna për ‘Lojën e yjeve’.

Sot në stadiumin Fadil Vokrri do të mbahet ‘Loja e yjeve’ ndeshje kjo e organizuar nga Federata e Futbollit të Kosovës në bashkëpunim me Komunën e Prishtinës, shkruan lajmi.net.

Në këtë ndeshje do të jenë prezent futbollist të mëdhenj si Granit Xhaka, Milot Rashica, Arlind Ajeti, por nuk do i mungojnë edhe yjet e fushës së muzikës si Ledri Vula dhe Mc Kresha.

Tribunat e stadiumit priten të jenë të mbushura nga publiku, dhe në to është e pranishme edhe Leonita bashkëshortja e futbollistit Granit Xhaka, e cila minuta më parë postoi disa video nga stadiumi. /Lajmi.net/

Tash esht Koha
TAGS