Beatrix Ramosaj ngre bluzën para kamerës, mos i humbisni këto imazhe

Beatrix Ramosaj ngre bluzën para kamerës, mos i humbisni këto imazhe
20:46 | 18 Qershor 2019

Beatrix Ramosaj nuk e la pa provokuar as këtë herë.

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka ardhur tejet provokative në fotot e fundit të publikuara në Instagram, ani pse kësaj radhe nuk është zhveshur si zakonisht, shkruan lajmi.net.

Ajo në një prej imazheve ngreu bluzën për t’u dukur më joshëse dhe ia doli mjaft mirë.

Sa i përket projekteve muzikore ajo nuk është shumë aktive kohët e fundit dhe kënga është ajo ‘Pa ndjenjë’./Lajmi.net/

TAGS