Beatrix zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Argjentinën 

Beatrix zgjedh fjalët më të mira për ta uruar Argjentinën 
20:03 | 21 Maj 2019

Beatrix Ramosaj e ka uruar për ditëlindje Argjentina Ramosajn.

Këngëtarja Argjentina Ramosaj sot feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net.

Për këtë datë të rëndësishme ajo ka pranuar urime të shumta nga familjarë, kolegë e miq e nuk ka munguar as ai i kushërirës së saj, Beatrix Ramosaj.

“Për motrën time, zemrën time, urime ditëlindja. Të dua deri në hënë dhe prapa. Përgjithmonë”, ishin fjalët e Beatrix pranë një fotografie të Argjentinës në Instagram./Lajmi.net/

TAGS