Bebe Rexha dhe Ava Max nominohen në këto kategori në “MTV EMA”

Bebe Rexha dhe Ava Max nominohen në këto kategori në “MTV EMA”
11:17 | 2 Tetor 2019

Këngëtaret shqiptare janë nominuar edhe në “MTV Europe Music Awards”.

“MTV Europe Music Awards” këtë vit do të mbahet në Spanjë, ndërsa tashmë është publikuar lista e nominimeve, shkruan lajmi.net.

Në këtë listë, këtë vit janë edhe dy këngëtare shqiptare, Ava Max dhe Bebe Rexha, të cilat garojnë me artistë të njohur botëror.

Ava Max është nominuar në dy kategori, “Best New” dhe “Best Push”, kurse Bebe Rexha në “Best Worls Stage”.

Kujtojmë se ceremonia e ndarjes së çmimeve “MTV EMA” do të mbahet më 3 nëntor. /Lajmi.net/

TAGS