Bebe Rexha e ftuar speciale në turneun e grupit të famshëm

Bebe Rexha e ftuar speciale në turneun e grupit të famshëm

Bebe Rexha përmes rrjeteve sociale ka konfirmuar se do të jetë pjesë e turneut të bendit të njohur amerikan.

Bebe Rexha do të fillojë së shpejti turneun botëror bashkë me Jonas Brothers, shkruan lajmi.net.

Turneu do të zgjas nga muaji gusht deri në fund të muajit tetor, ndërsa këngëtarja shqiptare është mysafire speciale e Jonas Brothers.

“Do të jem në turne me Jonas Brothers!!!! Isha shumë shumë e ngazëllyer të ju tregoja të gjithëve, mezi pres!!”, ka shkruar Bebe.

Për ndryshe, Bebe Rexha është shumë aktive me projekte muzikore dhe koncerte në mbarë botën. /Lajmi.net/

TAGS