Bebe Rexha e korrigjoi Lorik Canën, ky ia thotë publikisht këtë gjë

Bebe Rexha e korrigjoi Lorik Canën, ky ia thotë publikisht këtë gjë

Lorik Cana ia kishte ngatërruar emrin Bebe Rexhës në një video, në të cilën e quajti “Blerta”, pas kësaj Bebe i reagoi duke e korigjuar atë.

Lorik Cana pas reagimit të Bebes lidhur me emrin e saj, kishte edhe disa fjalë për t’ia thënë para miliona ndjekësve të saj.

“Bleta ne jemi krenar me ty!!! Shuume”, ka shkruar ai, duke ia shtuar komentit edhe flamurin kombëtar shqiptar dhe një figurë të zemrës.

Kujtojmë se Bebe Rexha pas lansimit të këngës “Last Hurrah”, po punon drejt finalizimit të këngës së re.

TAGS