Bebe Rexha e thotë haptazi: Kisha ankth, nuk dilja nga shtëpia…

Bebe Rexha e thotë haptazi: Kisha ankth, nuk dilja nga shtëpia…

Bebe Rexha, së fundmi është nominuar në dy kategori në “Billboard Music Awards 2019”.

E në një intervistë të fundit këngëtarja shqiptare flet për fillimin e karrierës e shumëçka tjetër, shkruan lajmi.net.

Ajo ka folur haptazi edhe për problemet me shëndetin mendor, duke thënë se kjo periudhë e jetës e ka inspiruar të bëjë muzikë.

“Kisha momente kur s’doja të dilja nga shtëpia ose nervozohesha shumë nëse shkoja nëpër ndeja. Qëndroja në një qoshe dhe tmerohesha. Nuk e dija se çfarë ishte ankthi. E pata gjetur një terapist dhe mësoja mënyra se si ta kontrolloja. Unë shkoja te terapisti në fillim të të 20-tave”, ka thënë Rexha. /Lajmi.net/

TAGS