Bebe Rexha në mbështetje të Marios: Mburrem me ty, të dua 

Bebe Rexha në mbështetje të Marios: Mburrem me ty, të dua 
23:00 | 19 Nentor 2019

Edhe Bebe Rexha e ka mbështetur Marion.

Grimeri i njohur shqiptar, Mario Dedivanovic e ka pranuar nëpërmjet fjalimi se është gay, shkruan lajmi.net.

Me këtë fjalin i ka prekur të gjithë dhe ka gjetur mbështetjen e shumë njerëve, ndër ta shqiptarëve të famshëm.

Ata e kanë mbështetur publikisht nëpërmjet postimeve të ndryshme në Instastory.

Ishte edhe Bebe Rexha ajo e cila thotë se mburret me të./Lajmi.net/

TAGS