Bebe Rexha shtatzënë? Këngëtarja zbulon të vërtetën

Bebe Rexha shtatzënë? Këngëtarja zbulon të vërtetën

15:39 |

Këngëtarja, Bebe Rexha është ndier përsëri e detyruar të flasë për format e trupit të saj, vetëm pak javë pasi pretendoi se dizajnerët e modës nuk do ta vishnin për shkak se ajo ishte një ‘madhësi 8.’

28 vjeçarja ka dashur të lëshojë një mohim të shtatzënisë në mediat sociale, pasi fansat i thanë se është shtatzënë, shkruan mirror transmeton lajmi.net.

Për fat të mirë, Bebe qeshi me pretendimet duke postuar në Twitter që nuk ishte duke pritur dhe ishte thjesht “topolake”.

I ngjajshëm

Ish-e dashura e G-Eazy u pa në studiot e BBC Radio 2 të enjten, duke veshur një xhaketë të shkurtër dhe xhinse të larta.

Mediat sociale u shqetësuan menjëherë me spekulime se Bebe ishte me fëmijë, por këngëtarja e “Last Hurrah” menjëherë ia tregoi të vërtetën. /Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

15:44 |

TAGS