Bebe Rexha zbulon se edhe prindërit e saj u infektuan me COVID-19: Ishin shumë të sëmurë

Bebe Rexha zbulon se edhe prindërit e saj u infektuan me COVID-19: Ishin shumë të sëmurë
Tash esht Koha

Këngëtarja e njohur Bebe Rexha ka zbuluar për mediat e huaja se edhe prindërit e saj u infektuan me COVID-19, ndërsa është shprehur se ata ishin shumë të sëmurë për 3 javë.“Ata u infektuan… dhe ishin shumë të sëmurë për 3 javë, dhe u nervozova shumë.”- është shprehur këngëtarja shqiptare.

Bebe tregoi se e kishte menduar të udhëtonte dhe shkonte pranë tyre, po ishte e  pamundur për shkak të izolimit total të vendit, pasi ajo jeton në Los Angeles, ndërsa prindërit e saj në Neë York.

“Isha duke menduar ta bëja të gjithë rrugën me veturë…të kujdesesha për ta … Ata ishin aq të gatshëm për të mos na pasur mua dhe vëllanë tim atje, por më në fund u bënë më mirë.”-  tha ajo.

Tash esht Koha
TAGS