Belona Qereti me një mesazh kuptimplotë për fansat

Para një jave u bë temë e mediave për pjesëmarrjen në ndejat e pas ndarjes së çmimeve Oscar.

Bëhet fjalë për Bleona Qeretin, e cila vitin e kaluar ka sjell disa këngë dhe ka mbajtur koncerte të ndryshme.

Bukuroshja ka qenë edhe mjaft aktive në rrjetet sociale duke sjell imazhe, video dhe mesazhe kuptimplota.

Edhe gjatë ditës së sotme ajo ka lënë një mesazh interesant për ndjekësit që i ka llogarinë personale në Instagram.

“Kur jeni brutalisht e thyer, por keni ende guximin të jeni e butë ndaj qenieve të tjera të gjalla – atëherë jeni një vajzë e keqe me zemër të engjëllit”, ka shkruar ajo.

Lexo po ashtu:

Kujtojmë se muaj më parë zeshkania jonë solli këngën e re “I Don’t Need Your Love”, i cili u prit mirë prej fansave.

Ndryshe, Bleona ka paralajmëruar edhe disa këngë të tjera që do t;i sjell gjatë këtij viti kalendarik. /Telegrafi/

TAGS