Bëmë mama të të ngjaj, Nora Istrefi publikon foton e ëmbël të nënës

Bëmë mama të të ngjaj, Nora Istrefi publikon foton e ëmbël të nënës

Këngëtarja e dashur për publikun Nora Istrefi vazhdon të jetë tejet e përfolur në showbizz-in shqiptar.  Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku ndan foto mjaft provokative.Së fundmi, Nora ka ndarë me ndjekësit një foto të rrallë kur ka qenë e vogël. “Baby Nora” ka shkruar ajo bashkangjitur fotos së publikuar.

Këngëtarja ka publikuar edhe një foto të nënës së saj, kur ka qenë e re dhe ku vihet re se janë si dy pika uji.

TAGS