Bes Kallaku takohet me futbollistin e njohur francez

Bes Kallaku takohet me futbollistin e njohur francez

23:31 |

Foto: Instagram

Bes Kallaku është takuar me futbollistin e njohur francez.

Komediani i njohur shqiptar, Bes Kallaku së fundmi është takuar me futbollistin e njohur francez, Franck Ribery, shkruan lajmi.net.

Fotografinë e ka publikuar vetë ai në Instagram dhe dyshja shihen të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit.

I ngjajshëm

“Do ta marr te ekipi i Laçit”, ka shkruar krahas këtij imazhi aktori Kallaku, gjersa etiketon edhe filmin “Falco”, mbase është takuar gjatë xhirimeve të tij./Lajmi.net/

autor: Lajmi.net

23:46 |

TAGS