Besi publikon videon me Xhensilën: Kur ti nuk e ke mendjen dhe vjen gruaja shtrihet

Besi publikon videon me Xhensilën: Kur ti nuk e ke mendjen dhe vjen gruaja shtrihet
Tash esht Koha

Aktori i njohur i humorit, Bes Kallaku, publikoi ditën e djeshme një video në rrjetin e tij social “Instagram”, ku shfaqet i shtrirë dhe befas tregon dhe Xhensilën, e cila kishte vendosur një maskë fytyre.

Besi nis të inskenojë gjithçka dhe të ulërasë me të madhe, ndërkohë që Xhensila qesh.

“O Zot, me looooooottttttt, kur ti nuk e ke mendjen edhe vjen gruaja shtrihet. Kadal mi gra kadal se na keni bo me zemër. . @xhensilamyrtezaj

Mos i tregoni që e kam postuar këtë videon ”, shkruan Besi.

Tash esht Koha
TAGS