Besniku kërcënon publikisht partneren, Jonida Vokshi: Hap gojën sa para do

Besniku kërcënon publikisht partneren, Jonida Vokshi: Hap gojën sa para do

Besnik Krapi dhe Jonida Vokshi janë kthyer në një ndër çiftet më të dashur për publikun. Dyshja janë gjithmonë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë dhe video gazmore së bashku



Së fundmi Besniku ka publikuar një foto të aktores në Instagram ku bashkangjitu shkruan: “Jom ka mendoj me e postu vazhimin e këtij momenti. @jonidavokshi çka po thu ti?”. “Hap gojën sa para do”,- ka shkruar Jonida me nota humor, duke u munduar ta korruptojë që të mos e postojë.

Ndër komentet e shumta ra në sy komenti i aktores Olta Gixhari, e cila i shkruan Besnikut “Besnik, po e pate me frikë na e kalo se e postojmë ne”.

TAGS