Beyonce dhe Jay Z darkojnë nën masa të rrepta sigurie

Beyonce dhe Jay Z darkojnë nën masa të rrepta sigurie

Foto: Kevin Mazur/Getty Images

Beyonce dhe Jay Z kanë pasur darkë romantike, ndërsa ishin të rrethuar nga masa sigurie.

Beyonce dhe Jay-Z shkuan në “Brooklyn Bridge” në Manhattan për të darkuar, shkruan Page Six, transmeton lajmi.net.

Dëshmitarët thanë se Beyonce dukej mahnitëse e veshur me një kostum tëb ardhë, ndërsa nuk mbante asgjë nën xhaketë.

Ndërsa, partneri i saj Jay Z ishte veshur me një palë xhinse dhe një xhup të gjelbër.

Darka e tyre ishte shumë private, andaj rrethoheshin nga masa të rrepa sigurie, siç nuk ndodh shpesh. /Lajmi.net/

TAGS