Beyonce pengohet në shkallët e skenës dhe për pak sa nuk rrëzohet

Këngëtarja e famshme Beyonce po vazhduan turneun e saj disa mujor të koncerteve.

Por jo gjithçka i eci mirë yllit ndërkombëtar në koncertin e saj të fundit, në Vanderbilt Nashville të enjte, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Ajo u pengua te shkallët e hyrjes në skenë, ndërsa për pak rrezikoi edhe të rrëzohet.

Por në vend që kjo të ndodhte, ajo e shpëtoi veten me një stil të pabesueshëm.

Momenti i humbjes së kontrollit ndodhi kur këmba e djathtë e Beyonces dukej se rrëshqiti teksa ajo po ecte.

Ajo e shndërroi këtë moment të sikletshëm në një performancë skenike, duke rimarrë ekuilibrin e saj dhe duke vazhduar më pas performancën.

Përndryshe, fansat e shumtë në numër ka qenë të entizuazmuar dhe janë ndarë të kënaqur nga performanca spektakolare e artistes. /Telegrafi/

TAGS